EK Futsal 2014: afspraak in de Lotto Arena te Antwerpen!

Gepubliceerd op 15/01/2014 Algemeen

Op 28 januari 2014 is het zo ver: de aftrap voor het UEFA EK Futsal 2014! Het EK vindt dit jaar plaats in de Europese sporthoofdstad Antwerpen. De wedstrijden zullen gespeeld worden in het Sportpaleis en de Lotto Arena. Het is de eerste keer dat België gastland is voor dit prachtige kampioenschap. En INTERSPORT is er als officiële sponsor graag bij!

EK Futsal 2014: de deelnemers

Futsal heeft alles om voetbalfans te bekoren. Het is technisch, fysiek, creatief, spannend en dynamisch topvoetbal met spannende duels, flitsende spelfases en hoge scores. Voetbal op steroïden, zeg maar… Als organiserend land werd België rechtstreeks gekwalificeerd voor het EK Futsal 2014. Via de voorrondes wisten Spanje, Rusland, Italië, Azerbeidzjan, Portugal, Tsjechië en Slovenië zich te plaatsen. Na de play-offs werden Nederland, Kroatië, Roemenië en Oekraïne aan het lijstje toegevoegd.

EK Futsal 2014: verschillende poules

De 12 nationale Futsal-teams nemen het in 4 verschillende poules tegen elkaar op. De poules bestaan telkens uit 3 ploegen en zien er als volgt uit:

Groep A: België – Oekraïne – Roemenië

Groep B: Rusland – Portugal – Nederland

Groep C: Italië – Azerbeidzjan – Slovenië

Groep D: Spanje – Tsjechië – Kroatië

Wetende dat België’s Futsalduivels momenteel 28ste gerangschikt staan op de FIFA wereldranglijst, zullen de indoor Rode Duivels hun mooiste staaltje futsal mogen tonen tegen top-10’er Oekraïene en Roemenië, die eveneens een sterke 11de plaats bekleden op de wereldranglijst…

De poulewedstrijden vinden plaats van 28 januari tot en met 2 februari in de Lotto Arena. Daarna volgen de kwartfinales, halve finales en finales in het Sportpaleis. Deze zullen plaatsvinden van 3 tot 8 februari 2014.

EK Futsal 2014: speeldata

Zoals we hierboven reeds zeiden, vinden de groepsfases plaats in de Lotto Arena. Deze groepsfases zullen als volgt gespeeld worden:

28 januari 18u30 Rusland vs. Nederland 21u België vs. Roemenië
29 januari 18u30 Spanje vs. Kroatië 20u45 Italië vs. Slovenië
30 januari 18u30 Roemenië vs. Oekraïne 20u45 Nederland vs. Portugal
31 januari 18u30 Kroatië vs. Tsjechië 20u45 Slovenië vs. Azerbeidzjan
1 februari 18u30 Portugal vs. Rusland 20u45 Oekraïne vs. België
2 februari 18u30 Azerbeidzjan vs. Italië 20u45 Tsjechië vs. Spanje

 

De kwartfinales zien er als volgt uit:

3 februari 18u Winnaar groep A vs. Runner-up Groep B 20u30 Runner-up Groep A vs. Winnaar Groep B
4 februari 18u Winnaar Groep C vs. Runner-up Groep D 20u30 Runner-up Groep C vs. Winnaar groep D

De halve finales zullen gespeeld worden op 6 februari om 18u en om 20u 30.

De finale vindt plaats op 8 februari om 20u30. Daarvoor om 18u wordt de match voor de derde plaats gespeeld.

Tickets voor het EK Futsal 2014

Wil je graag naar een van deze adembenemende wedstrijden gaan kijken? Koop dan je tickets via Teleticketservice! De tickets voor categorie 2 kosten €5 per dag, de tickets voor categorie 1 kosten €10 euro per dag. Dit geldt zowel voor de kwalificatiewedstrijden als de finales. Kinderen onder de 12 jaar mogen gratis binnen!

Houd de INTERSPORT blog de komende week zeker in het oog voor meer info rond het EK Futsal 2014!

ONZE ENGAGEMENTEN

GARANTIE BESTE PRIJS

Of we betalen u het verschil terug.

NIET TEVREDEN, GELD TERUG

U hebt 15 dagen de tijd
om van mening te veranderen.

KLANTENDIENST

Een snel en
gepersonaliseerd antwoord.

Volg ons